BLOG – Cyfrowy senior

 

Noworudzki UTW

Strzeliński UTW

Bielawski UTW

 

Dzierżoniowski UTW

Sudecki UTW

Zajęcia z obsługi smartfona – prowadząca Małgosia.

 

 

2021-11-01

 

uszycki UTW

Stowarzyszenie Pożytku Publicznego UTW w Miliczu

2021-11-01

Transgraniczny UTW w Zgorzelcu

2021-11-01

Wszystkie grupy uczestniczące w projekcie „Dolnośląski E-senior”, realizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Zgorzelcu we współpracy z Transgranicznym Uniwersytetem Trzeciego Wieku i Federacją Uniwersytetów Trzeciego Wieku z siedzibą we Wrocławiu, mają już za sobą pierwsze zajęcia. Ze względu na rosnącą popularność smartfonów i mnogość potrzeb związanych z nauką korzystania z tych urządzeń, postanowiliśmy poświęcić im pierwsze spotkania w całości. Przeszliśmy, krok po kroku, przez podstawy obsługi i zarządzania nowoczesnym telefonem, odpowiadając w międzyczasie na dziesiątki pytań i rozwiewając liczne wątpliwości. Przygotowujemy się na kolejną rundę elektronicznej edukacji, bo temat z pewnością nie został jeszcze wyczerpany.

2021-09-26

W projekcie Dolnośląski e-senior biorą udział słuchacze uniwersytetów trzeciego wieku,  seniorzy w wieku 60+. Są to osoby z następujących utw:

UTW w Strzelinie, w Przemkowie, w Miliczu, w Kamiennej Górze, w Zgorzelcu, w Złotym Stoku, w Nowej Rudzie, Trzebnicy, Legnicy, Głuszycy, Bielawie, Dzierżoniowie, Starych Bogaczowicach, Czarnym Borze, Szklarskiej Porębie, Gromadce,  Sycowie,  Świdnicy, Mieroszowie oraz w Wałbrzychu(Sudecki i Wałbrzyski) i we Wrocławiu(UTW w UWr, UTW UE, UTW w DSW.

Na blogu będziemy umieszczać relacje z zajęć w różnych UTW oraz prace powstałe na zdalnych zajęciach artystycznych.


2021-06-13

Spotkanie w Czarnoborskim UTW

 


2021-09-02

Spotkanie projektowe w Noworudzkim UTW